Hakkımızda

osman-gulmez

ADALYA MERMER SAN. TİC. A.Ş. gelişen organizasyon yapısı ve teknolojisi ile, Amerika, Çin ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 52 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmekte olup dünya genelindeki müşterilerine yüksek kaliteli ve eşsiz ürün seçeneği sunan lider doğaltaş şirketlerinden birisidir.

Mermer Sektöründe Öncü olan firmamız; Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde, Finike ve Korkuteli’ nde olmak üzere toplam 5 adet fabrikası ve İstanbul da bulunan showroom/depo alanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Son yıllarda özellikle fabrika yatırımlarına öncelik vererek, gerek makine parkurunda yapılan değişiklikler, gerekse yeni makine alımları ile son teknoloji üretim sistemine ulaşmış ve üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır.

Sürekli Araştırma, geliştirme ve inovasyonla müşterilerine yeni ürünler ve uygulama akışı sunan firmamız; Finike’ de Limestone Ocağı, Korkuteli’ de Capuccino Ocağı, Burdur’ da Adonis Ocağı, Isparta’ da Monte Bello ve Ocean ocakları, Elmalı’ da Hera Beige Ocağı ve Son olarak açılan Denizli-Bekilli’ de Luna Perla ocağı ile toplamda 7 Ocak İşletmesi ile çalışmalarına güç katmıştır.

ADALYA MERMER, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Kalite Yönetimi mevzuatlarına uygun şekilde faaliyetlerini yürütmekte olup dünya standartlarında hizmet verebilmenin kalite yönetiminden geçtiğini bilerek yatırımlar yapmakta ve hem müşterilerine hem de çalışanlarına bunu hissettirmektedir.

Etik değerlere bağlı, amaç ve hedeflerini gerçekleştirilebilir düzeyde kurgulayan ADALYA MERMER bugün geldiği noktada başarılarının haklı gururunu yaşamaktadır.

ADALYA MERMER, Genç ve Dinamik yönetici kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda önemli projelerde yer almakta ve bu başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Osman GÜLMEZ
Yönetim Kurulu Başkanı

Şirket Binamızdan Görüntüler